• Wpisów: 14
  • Średnio co: 184 dni
  • Ostatni wpis: 266 dni temu, 20:31
  • Licznik odwiedzin: 27 524 / 2770 dni
 
protegemoi
 
kasiaas: Wiem doskonale, że jest Ci smutno. Masz prawo się tak czuć. Ten związek był dla Ciebie bardzo ważny, dlatego to tak boli. I mimo, że doskonale wiesz, że to dobra decyzja, przygnębienie nie chce odejść. Żałoba po związku jest czymś absolutnie normalnym. Faktycznie, życie przewróciło się do góry nogami, mimo że naprawdę długo się do tego przygotowywałaś, jednak boli i zmiany wydają się przytłaczające. Ale lubisz zmiany, zawsze je lubiłaś, bo mimo że zawsze wydają się straszne i owszem takie są - to zobaczysz, że to będzie coś dobrego, wierzę w to całym sercem. Nie szukaj niczyjej winy. To nie ma znaczenia. Stało się, jedyne co możesz teraz zrobić, to pójść dumnym krokiem w przyszłość.

Mimo, że teraz odczuwasz potrzebę bycia z kimś, czuć czyjś oddech i móc ekscytować się każdym dotykiem, to właśnie dlatego nie powinnaś. Powinnaś zrobić sobie przerwę, nie wiem ile będzie trwała, miesiąc, rok, nawet jeśli miałaby trwać całe życie, to dziś nie jesteś gotowa na nowy związek. Nikt nie będzie kochał Cię tak mocno jak Ty możesz to zrobić i nawet jeśli miałabyś się już nigdy nie zakochać, to chcę byś była szczęśliwa.
Szczęście to wybór, doskonale o tym wiesz, to Ty decydujesz na czym skupiasz swoją uwagę. Szczęście to każdy oddech, każdy uśmiech, każda roześmiana twarz, każdy moment, w którym czujesz się dobrze z samą sobą. Szczęście musisz nosić w sercu, bo czeka Cię jeszcze wiele smutków, porażek i ciężkich chwil, ale tylko przez nie jesteś w stanie zrozumieć, że życie to najpiękniejsze co mogło Ci się przydarzyć.

Nie ma nic złego w tym, że odczuwasz smutek. Z tego się składasz ze zlepku emocji, ale to że potrafisz je czytać sprawia że poradzisz sobie ze wszystkim. Jestem bardzo dumna, że walczysz, o to w co wierzysz, że podejmujesz próby, które niemalże są skazane na klęskę. Robisz niesamowite rzeczy i jesteś dzielna i bardzo odważna, nawet wtedy, gdy tej odwagi brakuje innym. Podejmujesz ciężkie decyzje, tak jak teraz, ale jesteś na to gotowa, bo wiesz, że życie to właśnie te ciężkie decyzje. Proszę, nie poddawaj się nigdy, jesteś bardzo silną kobietą i pamiętaj, że nie może bez przerwy padać, w końcu przestanie. Jeśli jest Ci przykro to płacz, ale obiecaj, że jeśli jesteś szczęśliwa to będziesz odczuwać to całym swoim sercem. Nie masz nic do stracenia. Jeśli nie wiesz co zrobić, nie martw się - daj sobie czas, martwieniem nic nie zyskasz, nie ma sytuacji bez wyjścia. Nigdy.

Jesteś człowiekiem, popełniasz błędy, bo podejmujesz próbę zmierzenia się z tym co jest na zewnątrz. Nikt nie mówił, że życie które sobie wybrałaś będzie proste, ale uwierz mi - jest tego warte.  

Kocham Cię dokładnie taką jaką jesteś, i wierzę w Ciebie jak nikt inny wcześniej.

Nie możesz dodać komentarza.